e-STUDIO 456SE

e-STUDIO Siyah/Beyaz

 

 

e-STUDIO e-STUDIO456SE modelleri, yeni e-BRIDGE mimarisi üzerine inşaa edilmiş dakikada 43 sayfa tarama hızında renkli tarayıcı, 9.0” LCD ekran ve kendinden güvenlikli sabit sürücü gibi yeni özelliklerin eklendiği dakikada 25 sayfa baskı hızına sahip çok fonksiyonlu yazıcılardır. 

Hızlandırılmış Verimlilik

e-STUDIO456SEbaskı işlerini diğer e-STUDIO cihazlarına bölerek hızlı bir şekilde basılmasını sağlayan Tandem baskı özelliği ile iş verimini arttırmaktadır. Geniş kapasiteli kağıt besleme ünitesinin sağ çekmecesinden baskı işlemi sırasında kağıt beslenirken sol çekmeceye kağıt doldurulabilir, bağımsız olarak açılabilir. .Bu yenilik büyük hacimli işler yazdırılırken çalışmanın kesilmeden devam etmesini sağlar. 


Gelişmiş Güvenlik

Kullanım kolaylığı her zaman Toshiba ürünlerinin güçlü tarafı olmuştur. Yeni e-STUDIO 456SE serisi içerik hassasiyetli yardım menüsü, tek-tuş şablon tuşlarına ve kullanıcı dostu özellik olan USB’ye tarama ve USB’den baskı özelliğine sahipyeni geniş 9.0” renkli LCD dokunmatik panele sahiptir. Yeni kendinden şifreli sabit sürücüsü ile sabit sürücü cihazdan çıkarılıp başka bir cihaza takılmak istendiği zaman içindeki verileri silerek üstün bir güvenlik sağlamaktadır.Diğer bir güvenlik özelliği olan Kullanıcı Tabanlı Giriş Kontrol (Role Based Access Control) ile fonksiyonlar kişilere gore kısıtlanabilmektedir. Basılı Güvenlik Baskı Fonksiyonu ise baskının üzerinde güvenlik filigranı basılmasını sağlar. IPSec opsiyonu ise MFP’ye gelen ve fgiden bilgileri şifrelemektedir. 

Kolay Ağ Entegrasyonu ve Yönetimi

Toshiba e-STUDIO456SE serisi kullanıcıların mevcut sistemlerine kolayca entegre olabilecek şekilde tasarlanmıştır. 
Yeni e-BRIDGE teknolojisiüçüncü parti çözüm uygulamaları ve iş akışları ile esnek bağlantı sağlar e-BRIDGE Job Build eX ve Replicator eX kullanarak iş veriminiz yükselebilir ve günlük iş akışlarınız daha kolaylaşır. Yeni entegrasyonlar ile kullanıcılar cihaz üzerinden kolaylıkla Google Docs, SharePoint ve diğer web uygulamalarına ulaşabilir.

Toshiba sistem yönetimi basitleştirmek için MFP tasarımını her yönüyle geliştirmiştir. Toshiba`nın Yönetilen Belge Hizmetleri (MDS), kullanıcıların tüm belge ve baskı süreci hızlandırmaya yardımcı olur iken e-BRIDGE Filo Yönetim Sistemi, birden fazla cihazın merkezi olarak yönetimini sağlar. 

Tosihba Çevreye Değer Verir

Yeni e-STUDIO456SE bir özelliği de çevreyi korumaktır. Yeni e-STUDIO456SE serisi RoHS (Zararlı Maddelerin Azaltılması) uyumlu ve Energy Star Tier II onaylıdır. 1W güç harcaması yapan Süper Uyku Modu modu ve eşsiz toner geri dönüşüm mekanizması toner atıkları azaltarak çevrenin korunmasında etkin bir rol oynar.